از شروع تا امروز

فروشگاه برادران سلامت منش در سال ۱۳۹۱ با در زمینه ی فروش محصولات سرمایش و گرمایش با تعداد محدود کالا فعالیت خود را آغاز کرد . هدف از ابتدا  ارائه ی محصولات با کیفیت به همشهریان عزیز بود.

در سال نخست تنها به عنوان نماینده شرکت بوتان، آبگرمکن، پکیج و رادیاتور های این شرکت را بفروش می رساند. ولی در سال های بعد باتوجه به شناخت نیاز مشتریان و آشنایی با شرکت های دیگر حوزه فعالیت خود، همکاری خود را با برندهای دیگر نیز شروع کرد.
همچنین با به کارگیری نیروهای مجرب و کارآزموده در زمینه ی تاسیسات، خدمات نصب و راه اندازی محصولات را نیز برعهده گرفته و دغدغه مشتری بعد از خرید کالا را نیز مرتفع نمود .
ازین سو، اکنون علاوه بر امکان  خرید اجناس از فروشگاه، می توانید از خدمات مشاوره و معرفی نیروهای با سابقه جهت نصب و راه اندازی محصول در محل کار یا منزل خود نیز بهره مند شوید.

مدیران فروشگاه

برادران سلامت منشمدیران فروشگاه

همواره سعی داشته ایم؛ با ارائه خدمات سریع و صحیح و محصولات باکیفیت گامی در جهت رونق اقتصادی شهرمان و رفع نیاز همشهریان عزیز برداریم.
هم اکنون خداوند را شاکریم؛ با پشتکار فراوان این فرصت دست داد که با ارائه ی جنس از برندهای مختلف ایرانی و خارجی، انواع لوازم این صنف را با مناسب ترین قیمت عرضه می نماییم و رضایت مشتریانمان را جلب کرده ایم. همچنین بدین وسیله نیازهای مشتریان در زمینه وسایل سرمایش-گرمایش، لوازم آبرسانی و قطعات را تامین نموده ایم که بسیار ارزشمند است.

ارسال رایگان کالا

محصولات در استان سمنان با هزینه رایگان به مشتری تحویل داده خواهند شد.

تضمین بهترین قیمت

محصولات را با بهترین و مناسب ترین قیمت ها با توجه به نوسانات بازار دریافت نمایید.

پاسخگویی منظم و سریع

پیام های ارسالی از جانب بازدیدکنندگان کمتر از ۸ ساعت پاسخ داده خواهد شد.

تنوع محصولات فروشگاه

از آنجا که مشتریان با توجه به معیارهای برند، قیمت و کیفیت محصولات اقدام به خرید آنها می نمودند. بر آن شدیم تا با ارائه ی محصولات از برندهای مختلف کار آنها را اسان نماییم. هم اکنون فروشگاه محصولات از برندهای زیر را پوشش می دهد.

  • پکیج های بوتان، لورچ، ایرانرادیاتور، ایمرگس (ایمرگاز)، فرولی، آریستون و …
  • رادیاتورهای سپاهان، لورچ، ایرانرادیاتور و… مشعل گرم ایران، ایرانرادیاتور و …
  • اسپیلت ایرانرادیاتور ، گرین و …
  • پمپ های آب گرندفوس، ویلو، پنتاکس، ایمر، دلتا، اسپرونی، هاچاسو، ویکتوری و …
  • قطعات از برندهای بیترون ایتالیا، والمکس ایتالیا، جی تی ای ایتالیا، ال بی و …

چشم انداز ما

  • ارائه محصول با قیمت و کیفیت های متفاوت متناسب با بودجه و نیاز مشتری
  • رونق اقتصاد شهر در این صنف
  • حمایت از تولید کنندگان داخلی و معرفی محصولات آنها  و …